                    Enhet: NP300V5A-S07AT (NP300V5A-S07AT)
                    På lager
                    14,-KJØP
                    1107-001915 IC-NOR Flash 32Mbit X1 SOP 8P 5.25X5.25mm
                    På lager
                    141,-KJØP
                    1009-001048 IC-Hall-effekt S/W:APX9132AITRG,SOT-23-3
                    14,-KJØP
                    1203-006144 IC-PWM-kontroller ISL95870BHRZ-T QFN 20P
                    53,-KJØP
                    BA81-09035A Beskyttelsesfolie LCD bakside Bremen-15L PET XY53 W
                    34,-KJØP
                    BA39-00946A CBF-kabeltre-USB_underkort:CANNES,kabel,-,
                    84,-KJØP
                    6001-002253 Skrue M2, L6mm, ZPC (svart), SW
                    Desktop-BOX
                    2203-006048 C-keramikk, chip 100nF, 10%, 10V, X7R, TP, 1005
                    23,-KJØP
                    Desktop-BOX
                    0404-001084 Schottky-diode BAT54A, 30V, 200mA, SOT-23, T
                    13,-KJØP
                    2007-008294 R-chip,33Ohm,1%,1/16W,DA,TP,1005